• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wykorzystanie dodatków do Classic Mansion
0
Hej, może nie jest do końca iluzja ani 3D, ale nie znalazłem lepszego działu.  Z takich iluzji 3D to w sumie mam tylko te trybuny, ale to już jest w other Springfield, więc każdy to zna.

Nie do końca podobają mi się dodatki do Classic Mansion na wyższych levelach, ale znalazłem im bardzo fajne rozwiązanie. Można je przerabiać na takie fajne wille. 

[Obrazek: j0xJQEm.jpg]
  Odpowiedz
0
Chętna by dusza do raju... Też bym pokombinował z architekturą i urbanistyką, ale ten cholerny limit budynków!  T2412
To mnie ogranicza, a nie chcę wyburzać "starych" dzielnic. Szkoda mi. Napracowałem się i mam sentyment.
Mam wprawdzie w dolnym prawym rogu rodzaj śmietniska, ale jest tam mnóstwo rzeczy premiowych, które dają mi %XP Wink
Problem w tym, że nie pamiętam, co mógłbym z tych śmieci wywalić, a sprawdzanie ręczne mi się znudziło. Poza tym mam straszliwie zapchany schowek i tam też trudno mi się poruszać...
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz
1
No limit jeszcze przede mną, a nie powiększyli z ostatnią aktualizacją limitu? Bo mi gdzieś mignęło w sklepie play jak aktualizowałem.
  Odpowiedz
Ostatnie podziękowania:
macbdotcom  Zobacz wszystkie
0
Rzeczywiście: tutaj piszą, że z 13 tys. podnieśli do 14 tys. To dla mnie dobra wiadomość,bo się trochę dusiłem.
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości