• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam
#1
0
Witam, bardzo mi miło, jestem Jakub, Simpsonów oglądam z przerwami od 8 lat, teraz od mniej więcej sierpnia mam znowu hype na Simpsonów i w końcu postanowiłem się zalogować na tym forum, nie powiem skłoniły mnie też te darmowe pączki do gry na temat których chwalicie się w opisie forum, jestem nałogowym graczem Simpsons Tapped Out. Kiedyś dużo czytałem starego polskiego forum Simpsonów (nie wiem czy to jest forum "tej samej firmy"), mam nadzieję, że kiedyś to forum będzie większe, ale no przydałaby się możliwość oceniania odcinków, choć nie wiem-może tylko mnie by to zainteresowało. No, ale nic, to nie temat na takie rzeczy.
  Odpowiedz
#2
0
[Obrazek: nxzw6m8.gif] [Obrazek: MR0F10S.gif]
 
Ekipa Forum Simpsonowie wita @StajennyObornik jako nowego Użytkownika!
 
 
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
  Odpowiedz
#3
1
(05.11.2020, 22:59)StajennyObornik napisał(a): ...Kiedyś dużo czytałem starego polskiego forum Simpsonów (nie wiem czy to jest forum "tej samej firmy"), mam nadzieję, że kiedyś to forum będzie większe...

Witaj na forum. Ja też byłem aktywnym użytkownikiem na tamtym forum, zajmowałem się tam rozdawaniem bezpłatnych pączków. Niestety forum nagle przestało istnieć z nieznanych powodów i ja razem z moderatorem @macbdotcom w 2017 roku postanowiliśmy stworzyć całkiem nowe forum dotyczące Simpsonów. Tak więc to forum nie ma nic wspólnego ze starym. Ja też mam nadzieję że forum będzie kiedyś większe, no i przede wszystkim aby użytkownicy byli bardziej aktywni... Niestety w dzisiejszych czasach fora tracą na popularności na korzyść Facebooka & co. Gdyby nie to, że cały czas mam nadzieję iż przyjdą lepsze czasy, to na pewno forum byłoby już dawno zamknięte...

Pozdrawiam i życzę miłej zabawy na forum!
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
  Odpowiedz
Ostatnie podziękowania:
StajennyObornik  Zobacz wszystkie
#4
0
Dzięki Smile .

No fakt, grupy na fb wyparły fora, sam nawet trochę wolę grupy na facebooku, ale jednak ze względu na ich formę (posty sortowane wg. aktywności i daty dodania bez żadnych katalogów etc.) w przypadku seriali wolę wybrać forum. 

Co do aktywności tutaj, nie wiem czy mogę sobie pozwolić na komentarz jako świeży użytkownik. Ale myślę tak:
Żeby nie było uważam, że moderatorzy odwalili kawał świetnej roboty, bardzo zadbane forum, widać serce. 
Aczkolwiek myślę, że pustki mogą tu też wynikać ze sposobu rejestracji, na innych forach człowiek się po prostu rejestruje, aktywuje linkiem z maila i tyle, no tutaj jest to na tyle złożony proces (założenie konta, czekanie na maila, wiadomość priv, założenie tematu, czekanie na aktywację kilka dni) i może to trochę innych odstrasza, albo zapominają zupełnie że się w takim miejscu rejestrowali. A druga rzecz to brak możliwości oceniania odcinków i sezonów (podsumowania), można tylko czytać opisy, bardzo mi tego brakuje, było to na poprzednim forum (przy okazji sprostuję, że ja użytkownikiem nie byłem, po prostu bardzo aktywnie je śledziłem jako gość), ale no nie wiem może to tylko dla mnie.
Faktem też jest, że Simpsonowie nie są szczególnie popularni w Polsce, może się to zmieni jak wejdzie disney+ w Polsce, ale no nie wiem.

W każdym razie życzę tłumów na forum w przyszłości, bo aż szkoda żeby się takie fajne forum zmarnowało  Heart

Pozakładam parę tematów jakie mi brakuje, jak najlepszy odcinek itp, mam nadzieję, że nie zostanie uznane to za spam xd.
  Odpowiedz
#5
0
No hej!
Jaka miła odmiana: ktoś tu naprawdę coś od siebie, a nie tylko "cześć, lubię Simpsonów, gdzie te pączki?"
Na pewno już Twoje wątpliwości typu "czy mogę sobie pozwolić" albo "mam nadzieję, że nie zostanie uznane to za spam" sam sobie rozwiałeś, prawda? Wink
Zresztą "xd" już samo świadczyło, że to nie na poważnie  Tongue
Witaj Jakubie. Jesteś jak powiew żwieżego powietrza w dusznym pokoju. Zaraz poprzeglądam, co tam natworzyłeś Big Grin
Pozdrawiam i ja
Maciek
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości