• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hej
#1
0
Hej, wiele bym dał, aby Simpsonowie znalezli sie na Netflixie lub HBO, ale niestety... moje zycie jest bez nich ostatnio puste Sad
  Odpowiedz
#2
0
[Obrazek: nxzw6m8.gif] [Obrazek: MR0F10S.gif]
 
Ekipa Forum Simpsonowie wita @Gruby_grubinho jako nowego Użytkownika!
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
  Odpowiedz
#3
0
Ale czemu puste? Czemu ostatnio? 
Póki co twórcy serii dbają, by na bieżąco wypełniać pustkę, a tu - na naszym forum - masz w dodatku możliwość oglądania tych najnowszych odcinków nieomal na bieżąco z Amerykanami (wersje z polskimi napisami są już po kilku dniach od premiery w USA). Zdecydowanie szybciej niż w TV!
Ale zgadzam się, że któraś z platform VOD mogłaby wypuścić serial w całości.
Niby to Disney połknął Foxa, a coś powoli rusza wejście tego giganta na polski rynek wideo, ale przecież Marvela też pochłonęło imperium Myszki Miki, a bodajże i na Netfliksie i na HBO GO są chyba filmy od ś.p. Stana Lee.
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz
#4
0
Puste, ponieważ znikły odcinki z "kreskowkazone" itp., a dla mnie włączanie Simpsonów było swoistym rytuałem przed snem Big Grin  Odcinki sezonów 1-25 obejrzałem dziesiątki razy i znam je na pamięć, a na Foxie nie jestem w stanie trafić w odpowiednim czasie Wink Z Disney + jest ten problem, że wejdzie dopiero w przyszłym roku, a nie wiadomo czy to będzie styczeń, czy grudzień Wink
remoHnospmiS napisał 09.10.2020, 08:54:
W związku z tym że ten dział służy głównie do przedstawiania się nowych użytkowników, proszę o przeniesienie dalszej dyskusji na temat serialu Simpsonowie do działu ⇒ Dyskusja o serialu Simpsonowie.

Dziękuję!  Big Grin
  Odpowiedz
#5
0
OK. Rozumiem. 
Akurat o "Kreskowkazone" nie wiedziałem (stare sezony mam po prostu nagrane na dysku), ale skoro tamte odcinki znasz na pamięć, pozostaje sięgać po nowe, a te w miarę regularnie (każdy z nas ma swoje życie pozasimpsonowe i niełatwo wygospodarować wystarczającą ilość czasu, by robić to efektywniej) pojawiają się na tym forum.
Miło będzie poczytać jakieś uwagi odnoszące się do naszej pracy. 
Dzięki @remoHnospmiS mamy dostęp do najnowszych odcinków, a ja starm się je w miarę szybko spolszczać. Masz już epizod 1 z najnowszego sezonu - obejrzyj, skomentuj. Uwagi krytyczne dotyczące tłumaczenia mile widziane - ja też, jak PAD, "ciągle się uczę" Wink
Odcinek drugi już w drodze, a w przyszłym tygodniu kolejny...
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości