• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Balony
#1
0
Ktoś może wie jak najlepiej strzelać w 🎈,aby dobrze zdobyć donutsy (pączki) Ja zawsze strzelam w dwa po prawej stronie i jeden drugi na dole od prawej. Udało mi się kilka razy trafić w ten sposób 5 pączków. Ale może jest jakiś patent na to lepszy😊?
#2
0
Niestety nie ma na to żadnego sprawdzonego sposobu @olseniasty! Jeśli udało ci się kilka razy wygrać 5 [Obrazek: ZU0nNVG.png] to po prostu miałeś szczęście!  Big Grin
W plikach gry nie ma żadnego schematu, jest tam jedynie skrypt podający w PROMILACH(!) szansę na wygranie [Obrazek: ZU0nNVG.png]!
Za każdym razem jak grasz, skrypt dobiera LOSOWO kombinację balonów, co oznacza że algorytm w skrypcie każdorazowo zmienia szansę na wygranie [Obrazek: ZU0nNVG.png]Sick
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
#3
0
Też zauważyłem, że żadna strategia nic nie daje. Od tej pory strzelam pierwsze trzy z brzegu.
[Obrazek: NOyPz5G.png]
#4
0
I jak często trafiasz?
remoHnospmiS napisał 29.09.2020, 18:14:
Zgodnie z regulaminem forum punkt 2.4, niedozwolone jest cytowanie całych postów kiedy odpowiadamy bezpośrednio pod nimi. Zezwala się na cytowanie wybranych fragmentów.
#5
0
Przestałem to śledzić odkąd pączków mam więcej, niż zdołam wydać. Ale raz na kilkadziesiąt razy coś tam się zaróżowi czasem Wink
Wygrane w Krustylandowych biletac h terż kształtuje się różnie. Tak jak pisał @remoHnospmiS - tak jest ustawiony algorytm i nie ma chyba ukrytych opcji, by to zmienić.
[Obrazek: NOyPz5G.png]
#6
0
Dzisiaj balonik w dolnym prawym rogu ( 5 pączków)  😀
remoHnospmiS napisał 17.10.2020, 21:20:
Tak jak napisał poniżej nasz Moderator @macbdotcom, cytowanie swojego całego postu którym zainicjowałeś ten temat, w tej odpowiedzi nie ma sensu i mija się z celem.

Uważam że temat do dyskusji o balonikach został wyczerpany i związku z tym zamykam ten wątek.
#7
1
Really?
Odpowiedziałeś sam sobie cytując w dodatku całą swą poprzednią wypowiedź?
Przecież nie o to pytałeś zakładając wątek.
[Obrazek: NOyPz5G.png]
Ostatnie podziękowania:
remoHnospmiS  Zobacz wszystkie


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości