• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elo
#1
Pokazać język 
0
Hejo ogólnie jestem tu po to aby mieć dostęp do wszystkich sezonów simpsonów
  Odpowiedz
#2
Pokazać język 
0
[Obrazek: nxzw6m8.gif] [Obrazek: MR0F10S.gif]
 
Ekipa Forum Simpsonowie wita @Applemyfriend jako nowego Użytkownika!
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
  Odpowiedz
#3
0
(27.09.2020, 23:28)Applemyfriend napisał(a): Hejo ogólnie jestem tu po to aby mieć dostęp do wszystkich sezonów simpsonów

Niestety muszę cię rozczarować @Applemyfriend, na naszym forum nie będziesz miał dostępu do wszystkich sezonów "Simpsonów". Chyba że masz na myśli ⇒ Opisy odcinków serialu Simpsonowie. Chociaż i tu nie znajdziesz jeszcze opisów wszystkich sezonów. Na razie są opisy od S.1 do S.12, oraz częściowo S.32. Oczywiście sukcesywnie będą dodane opisy wszystkich sezonów, lecz to wymaga trochę czasu.

Jeśli chodzi o odcinki do pobrania to obecnie są ⇒ Archiwalne odcinki sezonu 28 i 29, częściowo z napisami PL, częściowo ENG.

Jest też dział ⇒ Najnowsze odcinki do pobrania! kompletny sezon 30, z napisami PL oraz ENG, Kilka odcinków sezonu 30, a niedługo zaczynamy sezon 32!  Big Grin  Polskie napisy do sezonu 30, 31, oraz nadchodzącego 32 są tłumaczone ekskluzywnie dla Forum Simpsonowie przez naszego moderatora @macbdotcom, i mamy w planie przetłumaczyć WSZYSTKIE odcinki z tego działu.

Nie mamy w planach dodawać odcinków ze starszych sezonów!
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
  Odpowiedz
#4
0
Witaj,
a masz jakieś ulubione z tych wszystkich sezonów, czy dopiero masz zamiar je poznawać?
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości