• 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Molo
#1
Pytanie 
0
Mam wyczerpany limit na molo drewniane i kamienne. Czy ktoś wie czy można to odblokować jakoś?
  Odpowiedz
#2
1
Jeśli chodzi ci o drewniane Płytki Odcinka Promenady (Boardwalk Section), to limit w grze wynosi 201 sztuk. Grając intensywnie jesteś w stanie uzyskać ten limit w ciągu 73 dni i 19 godzin.  Cool

Oczywiście jest możliwość podwyższenia tego limitu do maksymalnie 360 Płytek Odcinka Promenady. 
Ale tego nie możesz niestety zrobić samemu, jak będziesz zainteresowany to ja mogę dodać ci dodatkowe płytki do twojego Springfield.  Big Grin

Natomiast jeśli chodzi o kamienne Ozdobne Sekcje Molo (Ornate Pier Section), tu limit jest dość niski i można mieć maksymalnie 76 sztuk. Gdybyś grał intensywnie mógłbyś otrzymać wszystkie płytki w ciągu 6 dni, 2 godzin i 18 sekund.  Wink

I tu analogicznie też można dodać więcej, choć powiem szczerze że nie znam dokładnie twardego limitu. Z doświadczenia wiem, że bez ryzyka można dodać ok. 100 płytek.

Gdybyś był zainteresowany moją ofertą @olseniasty, to napisz mi PW z danymi do logowania w grze, a ja postaram się o to, aby płytki zostały dodane do twojego konta. Cool

Happy Tapping!
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
  Odpowiedz
Ostatnie podziękowania:
olseniasty  Zobacz wszystkie
#3
0
A ja znam sposób bez cheatów Wink
Potrzebna ci będzie żółta łódź podwodna. W grze nazywa się ona "Yellow Submersible". Trzeba ją wysyłać na misję, a co kilka z nich przyniesie ci w prezencie jedną lub drugą płytkę (częściej, niestety, wraca z pustymi rękoma).
Dzięki tej metodzie tych ozdobnych (Ornate Pier Section) ja mam już 148. I to bez pomocy naszego Admina Smile
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz
#4
0
A znasz jakiś sposób (bez cheatów) na uzyskanie 360 Boardwalk Section bez pomocy Admina?  Tongue
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
  Odpowiedz
#5
0
Zmuszasz mnie, bym policzył, ilu się już dorobiłem dzięki łodzi podqwodnej Big Grin
Ale zrobię to - policzę! I wtedy Ci odpowiem Wink
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz
#6
Duży uśmiech 
0
Nie, nie zmuszam cię do liczenia czegokolwiek! Big Grin Chyba nastąpiło drobne nieporozumienie... Cry Twój cheat dotyczy "Ornate Pier Section" - czyli płyt kamiennych, a ja pisałem o "Boardwalk Section" - czyli płytach drewnianych. I tu niestety nic nie zdziałasz bez mojej pomocy...  Tongue
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
  Odpowiedz
#7
0
Nie. Chyba jednak dobrze zrozumiałem.
Primo: to "zmuszanie" to z uśmiechem było Wink
Secundo: od początku pisałem, że łódź podwodna "daje" oba rodzaje płyt. Daje zupełnie legalnie - to nie żaden cheat.
A tych drewnianych mam po prostu tak dużo, że muszę je policzyć z ekranu (w schowku mam ich 80).

Podsumowując: można całkiem legalnie uzbierać sporo więcej płyt drewnianych, niż można zakupić w klasyczny sposób. Czy można w ten sposób przekroczyć limit 360? Nie wiem; pewnie masz rację, że nie. Ale z ciekawości policzę te, które mam.
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz
#8
0
OK, teraz rozumiem. Sorry, po prostu nie doczytałem że chodzi ci o obydwa rodzaje płytek... No cóż - starość nie radość T2412
Oczywiście możesz policzyć ile masz drewnianych, bo jak kiedyś grzebałem w plikach to limit był ustawiony na 221 sztuk, a dzięki modowi można teoretycznie dodawać tysiące! płytek, choć jest to totalnie bez sensu. W modzie limit jest ustawiony na 360 sztuk i to absolutnie wystarcza i zarazem jest bezpieczne. Kilka lat temu, jak mody były ogólnodostępne, niektórzy dodawali sobie po kilkaset "Boardwalk Section" nie posiadając jeszcze Squidport Entrance i "zamurowywali" sobie cały ocean. Niestety szybko okazało się że jak się nie ma Squidport Entrance to płytki są NIEUSUWALNE! No i potrzebowali naszej pomocy na reddit, po publiczne mody nie pozwalały na usuwanie tych płytek.
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
  Odpowiedz
#9
1
Fajnie, że mr. @olseniasty zainterosawał się tematem, w którym zadał pytanie...
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz
Ostatnie podziękowania:
remoHnospmiS  Zobacz wszystkie
#10
0
A gdzie znaleźć tą żółtą łódź podwodną? Kupić?

Przepraszam. Znalazłem tą łódź. Koszt 85 donatsów (pączków)
  Odpowiedz
#11
0
Jej misja trwa chyba 1 dobę (ja przynajmniej tam zaglądam raz dziennie). Jak już pisałem, często wraca "empty handed", ale po paru miesiącach nazwoziła mi tyle płyt, że teraz gniją sobie w magazynie. Gniją oczywiście te drewniane, bo kamienne chyba się tylko kruszą. Wink
No, ale jeśli twórcy TSTO przyłożyli się do swoich obowiązków i płyty drewnane są z bangkirai - wtedy nawet te nie gniją. Wink
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości