• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Formularz TSTO jest online!
#1
Donut 
1
Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć zawartość
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
  Odpowiedz
Ostatnie podziękowania:
StajennyObornik  Zobacz wszystkie
#2
0
(08.08.2020, 20:40)remoHnospmiS napisał(a):  raz na 14 dni otrzymać 5.000[Obrazek: qA6JD9W.png]!!!
 

Dla początkujących jest to niewyobrażalna fortuna i handicap, ale dla w miarę rozbudowanego miasta, które się regularnie odwiedza (bez konieczności "uprawiania" KEM-ów czy innej pracy służącej zarabianiu mamony),  5000 [Obrazek: qA6JD9W.png] to wystarczający zastrzyk nie na 2 tygodnie, a już na zawsze!
Wiem, co piszę - szafując wręcz pączkami na przyspieszanie zadań eventowych nie jestem w stanie zrobić większego manka niż 2000 [Obrazek: qA6JD9W.png]
Wystarczy raz na dobę oczyścić automatycznie budynki z przychodów (oczywiście przy włączonym dopalaczu XP), by najdalej po tygodniu od zakończenia jakiegoś eventu liczba pączków wróciła do stanu wyjściowego...
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz
#3
0
Masz rację @macbdotcom, powróciłem do starych zasad! 
(08.08.2020, 20:40)remoHnospmiS napisał(a): Po długiej przerwie ⇒ Formularz TSTO jest znowu online!
Każdy aktywny użytkownik naszego Forum może raz na 2 miesiące otrzymać 5.000[Obrazek: qA6JD9W.png]!!!
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
  Odpowiedz
#4
0
Buuuu  Sick
Teraz będzie na mnie  Angell
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz
#5
Puścić oczko 
0
Ktoś zawsze musi być winny @macbdotcom... Mogę ci to wynagrodzić w słodkich, tłustych[Obrazek: qA6JD9W.png]  Tongue

Mmm...Donuts!

[Obrazek: v4NUB3H.gif]
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
  Odpowiedz
#6
0
Strasznie fajnie, że dajecie taką opcję, ciekawe. Widzę, że formularz jest nieaktywny, no trudno, ale mam pytanie: dałoby się w "zamówieniu" poprosić o mniej paczków, dajmy na to 500? Bo mam wrażenie, że te 2000 mogłyby mi popsuć radochę z grania :-P, ale no może nie będę wybrzydzać jak dają za darmo :-P.
  Odpowiedz
#7
1
(08.11.2020, 05:47)StajennyObornik napisał(a): dałoby się w "zamówieniu" poprosić o mniej paczków, dajmy na to 500? Bo mam wrażenie, że te 2000 mogłyby mi popsuć radochę z grania :-P

Akurat na Twoim etapie rozwoju gry, 2000 [Obrazek: qA6JD9W.png] nie będzie za dużo, ale nie rzucając się na nie bez sensu (np. dla przyspieszania questów)  i odpowiednio nimi gospodarując (kupując postacie premium, na które Cię zapewne nie stać w tym momencie) nie dość, że wzbogacisz grę o kolejne linie dialogowe, to i ułatwisz zarabianie w przyszłości własnych XP (co przekłada się na [Obrazek: qA6JD9W.png]) - postacie premium zawsze "dostają" 50% więcej niż normalne.

Starając się grać powoli, bez przyspieszania, te 2000 [Obrazek: qA6JD9W.png] nie odbierze Ci frajdy i może starczyć na baaaardzo długo.
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz
Ostatnie podziękowania:
StajennyObornik  Zobacz wszystkie


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości