• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Napisy sezon 30 i 31
#1
Wideo 
1
wojtas1993 napisał(a):Dzięki za stronę. Przyda się. Masz może paczkę albo podobną stronę, gdzie da się pobrać napisy do The Simpsons hurtowo? Niestety na stronie napiprojekt nie ma takiej opcji, a ręczne pobieranie odbywa się poprzez ich apkę, co wydłuża cały proces.

Niestety nie, ale na tej stronie którą ci podałem w PW nie jest to takie trudne:
[Obrazek: bv09Kak.png]
Wystarczy że klikniesz w zakładkę "List other Englisch subtitle" i wtedy zobaczysz całą listę aktualnych napisów. Napisy są chronologicznie od najwyższego i samo pobieranie sezonów 30 i 31 nie powinno trwać zbyt długo.  Big Grin

PS. Jako ciekawostka znalazłem właśnie polskie napisy do epizodu 31x01 przetłumaczone przez Dudrix...
Niestety są to jedyne jakie znalazłem, ostatnie jakie są, kończą się na sezonie 29...  Sad
Napisy do pobrania w załączniku.


Załączone pliki
.zip   the.simpsons.s31e01.web.x264-tbs[ettv].PL.zip (Rozmiar: 12.55 KB / Pobrań: 0)
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
  Odpowiedz
Ostatnie podziękowania:
wojtas1993  Zobacz wszystkie
#2
0
Okej, rozumiem. Angielskie napisy są bez problemu dostępne. Gorzej właśnie z Polskimi. No nic, pozostaje samemu coś zacząć działać. Dziękuję za pomoc.
  Odpowiedz
#3
0
Niestety sytuacja dotycząca polskich napisów jest od dłuższego czasu nieciekawa...
Najwyraźniej nie ma chętnych do tłumaczenia napisów. A oto ostatnie komentarze użytkowników strony napisy24.pl jakie dziś znalazłem:

[Obrazek: E6DfSep.png]

Nie pozostaje nic innego jak wziąć sprawy w swoje ręce. Ja ze swojej strony nie pomogę w tłumaczeniu z angielskiego, mógłbym pomóc w tłumaczeniu z niemieckiego (posługuję się tym językiem na co dzień od ponad 30 lat Tongue ), lecz problemem jest to że Niemcy raczej nie bawią się w napisy - oni po prostu wszystko dubbingują. Od dłuższego czasu oglądam Simpsonów po niemiecku i muszę powiedzieć że robią to całkiem dobrze a ja do tego dubbingu już chyba przywykłem. Big Grin

Ewentualnie mógłby pomóc nasz moderator @macbdotcom, zna bardzo dobrze język Angielski, niestety o ile wiem nie ma zbyt wiele czasu...
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości