• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Limity.
#1
1
Być może nie wszyscy doświadczyli limitów w naszej grze, a więc spieszę poinformować, że gra nie toczy się w nieskończoność.
Poziomów na przykład jest ostatecznie "tylko" 939. Liczba podobno ustawiona na cześć numeru kierunkowego do Springfield.

W Springfield Heights też nie można udziałów zbierać w nieskończoność. Limit ustawiono na 2.000.000.000. Dalej już nie przybywa.

Podobnie jest z "gotówką" (in-game cash). Limit to 4.294.967.295.
Skąd ta akurat wielkość? Nie mam pojęcia.

Nic nie wiem natomiast o limitach zwiększających bonus% czy też zasobów pączkowych. Może @remoHnospmiS coś o tym wie?

Gdyby ktoś potrzebował dowodu, to poniżej przedstawiam zrzut ilustrujący dwa z tych limitów:

[Obrazek: sRXyPjU.jpg]
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz
Ostatnie podziękowania:
dropsica88  Zobacz wszystkie
#2
Puścić oczko 
1
Tak jak na pewno już wiesz @macbdotcom przez ładnych kilka lat logowałem się do dziesiątek tysięcy kont dodając pączki na reddit i widziałem u niektórych użytkowników "pierdyliony" pączków Big Grin  Wiem że miliard i więcej nie stanowi tu żadnego problemu.

[Obrazek: tN0vYdX.jpg]

Do tej pory nie spotkałem żadnego limitu i nie widziałem aby pączki były wyświetlane na czerwona tak jak to jest w przypadku limitu gotówki do 4 294 967 295. Chyba tylko dlatego że nikt nie miał tylu pączków...  Tongue
Co do limitu gotówki w grze: Liczba 4 294 967 295 jest równoważna wartości szesnastkowej FFFF, FFFF, i jest maksymalną wartością dla 32-bitowej liczby całkowitej w informatyce. Biorąc pod uwagę że większość z nas używa aplikacji 32-bitowej limit ten raczej powinien dotyczyć także pączków.

Oczywiście w aplikacji 64-bitowej sprawa będzie wyglądała zgoła inaczej: technicznie nadal będzie istniał limit, ale będzie on bardzo wysoki, na przykład 9 223 372 036 854 775 807 (trylion) jest liczbą używaną w aplikacjach 64-bitowych.

Naturalnie jest to tylko teoria, bo okazało się że zainstalowanie 64-bitowej aplikacji TSTO na 64- bitowej wersji Blue Stacks nic nie zmieniło i limit nadal wynosi 4 294 967 295 in-game cash...  Sad

Kilkakrotnie spotkałem się też z negatywnym stanem gotówki który był raczej spowodowany używaniem źle zaprogramowanego moda...

[Obrazek: 75nSzo1.png]
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
  Odpowiedz
Ostatnie podziękowania:
macbdotcom  Zobacz wszystkie
#3
0
(24.04.2020, 17:14)remoHnospmiS napisał(a): Co do limitu gotówki w grze: Liczba 4 294 967 295 jest równoważna wartości szesnastkowej FFFF, FFFF, i jest maksymalną wartością dla 32-bitowej liczby całkowitej w informatyce. 

A na to nie wpadłem! Dzięki za wytłumaczenie; da mnie ta liczba była do dziś "nijaka". Wink
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości