• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niepublikowane budynki
#1
Donut 
0

Wszystkie pliki graficzne publikowane na forum zawierają obrazki z gry "The Simpsons: Tapped Out" oraz z serialu "The Simpsons". Uważa się, że korzystanie z nich jest dozwolone zgodnie z prawem autorskim Stanów Zjednoczonych.

 


Obrazek Nazwa budynku Notatki

EA Headquarters


Budynek stworzony przez spAnser'a w zmodyfikowanej wersj gry w sierpniu 2013 roku.


Nigdy nie ukazał się w oficjalnej wersji gry.


Black Market


Budynek stworzony przez spAnser'a.


Nigdy nie został użyty w żadnej modyfikacji.


Tapped Out Hal Roach Apartments Game Files.png

Hal Roach Apartments


Znalezione w plikach gry.


Tapped Out World's Largest Toilet.png

World's Largest Toilet


Znalezione w plikach gry.


Unreleased Shop.png

Shøp


Znaleziony w plikach Springfield Heights.


Professor Frink's House


Obrazek Znaleziony w plikach Valentine's Day 2016.


Uncle Moe's Family Feedbag


Znalezione w plikach aktualizacji do levelu 59.


Jest to Moe's Tavern po przebudowie.


Simpson House THOH Alternate Skin.png

Scream-son House (Alternatywny skin)


Znalezione w plikach aktualizacji do eventu Winter 2015.


[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
#2
0
Niektóre budynki są u paru sąsiadów. Nie grałem w tą grę parę lat i pewnie sporo mnie ominęło, ale chyba kojarzę pierwszy budynek choć nie na 100%. I takie pytanie, po co rysują te budynki skoro nie wrzucają ich do gry? Ktoś wie?
remoHnospmiS napisał 06.06.2018, 23:39:
Proszę nie cytować całego posta bezpośrednio pod nim, wiadomo że do niego się odnosisz!
[Obrazek: nrKXX8b.jpg]
#3
0
@rafal54396953  To jest dokładnie tak jak w filmach: często kręci się sceny które nigdy nie są wykorzystywane w końcowej wersji filmu. W grach jest trochę inaczej: czasami budynki te są wykorzystywane w kolejnych eventach, czasami nie...
Kilka lat temu używając zmodyfikowanej wersji gry można było dodać sobie niektóre z nich do swojego Springfield, np. EA Headquarters lub World's Largest Toilet.

[Obrazek: tHa57OC.png]

[Obrazek: Cp9hFSM.png]

Ja natomiast wątpię abyś mógł widzieć jakieś z tych budynków u swoich sąsiadów, ponieważ używając normalnej niezmodyfikowanej wersji gry widzisz w tym miejscu gdzie stoi któryś z nich puste miejsce. Po prostu w plikach DLC twojej gry brakuje tych obrazków!

I jeszcze jedno: jak dokładnie przeczytasz opisy dwóch pierwszych budynków w tabeli tzn. EA Headquarters oraz Black Market, dowiesz się iż zostały one stworzone przez spAnser'a (pierwszy znany modder gry TSTO) w zmodyfikowanej wersji gry w sierpniu 2013 roku. W związku z tym raczej nigdy nie pojawią się w grze. Pozostałe - być może?  Coool
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
#4
0
(06.06.2018, 15:12)remoHnospmiS napisał(a): ...używając normalnej niezmodyfikowanej wersji gry ...

A jak można użyć wersję zmodyfikowaną?
[Obrazek: NOyPz5G.png]
#5
0
@macbdotcom , po ostatniej aktualizacji gry do wersji 4.33.1 - (prawie) wcale  T2412
EA skutecznie zamknęło/ła? lukę umożliwiającą nieautoryzowane dodawanie czegokolwiek!
Zostawili jednak małą szparkę która pozwala na dodawanie pączków i gotówki, lecz do tego potrzebne jest urządzenie mobile z system Android lub iOS z rootem lub jailbreakiem. Nie będę jednak pisał więcej na ten temat, ponieważ ten mod nie jest "publiczny" i tylko nieliczni mogą go stosować.  Winkblink
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
#6
0
Nie pytałem o luki w kodzie EA, a raczej o to, jak można zobaczyć u innych budynki typu "Black Market" czy "EA Headquarters".
Napisałeś:
Cytat:...ponieważ używając normalnej niezmodyfikowanej wersji gry widzisz w tym miejscu gdzie stoi któryś z nich puste miejsce. Po prostu w plikach DLC twojej gry brakuje tych obrazków!

Czy to znaczy, że wystarczającym warunkiem jest "posiadanie" takiego samego budynku we własnym mieście?
Tzn. Jeśli ktoś w sposób nieautoryzowany przez EA "dopisał" mi taki sam budynek, to ja go mam w tych "plikach DLC"?
[Obrazek: NOyPz5G.png]
#7
0
@macbdotcom, odpowiem ci tak: nie ma takiej możliwości aby ktoś mając zmodyfikowaną wersję gry dodał takowy budynek do twojego miasta. Nawet gdyby go tam postawił to i tak byś go nie zobaczył, bo gra nie zapisuje nic w plikach DLC twojej aplikacji a jedynie synchronizuje twoje Springfield na serwerach EA. Jedyna możliwość zobaczenia takowego budynku u sąsiada lub u siebie jest używanie tej samej zmodyfikowanej wersji aplikacji. A ponieważ spAnser stworzył EA Headquarters i Black Market w 2013 roku i od bodajże roku 2014 nie zajmuje się modyfikacjami TSTO, to na dzień dzisiejszy szansa na zobaczenie EA Headquarters u kogokolwiek równa się 0. Natomiast Black Market nigdy nie został użyty w żadnej modyfikacji.
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
#8
0
No możliwe, że widziałem coś podobnego i coś czego nie mam :p (jakieś 2lata nie grałem)
[Obrazek: nrKXX8b.jpg]
#9
0
@rafal54396953 No! Możliwe.

@remoHnospmiS A Ty? Ty nie możesz dodać u siebie któregoś z tych dziwolągów?
Jeśli dobrze zrozumiałem, to teoretycznie gdybyś tak zmodyfikował swoje Springfield, że umieściłbyś tam... powiedzmy: EA Headquarters, to Ty byś go u siebie widział. Idąc dalej - gdybyś w ten sam sposób zmodyfikował moje miasteczko, to ja wtedy (i tylko wtedy) mógłbym u Ciebie to zobaczyć?

Zresztą - to zdaje się już dziś tylko dywagacje czysto teoretyczne, bo, jak zrozumiałem z ostatnich doniesień, EA skutecznie takie zabawy zablokowało, prawda?
[Obrazek: NOyPz5G.png]
#10
0
@macbdotcom, tak jak trafnie zauważyłeś - mógłbym, ale czysto teoretycznie bo:
Cytat:Zresztą - to zdaje się już dziś tylko dywagacje czysto teoretyczne, bo, jak zrozumiałem z ostatnich doniesień, EA skutecznie takie zabawy zablokowało, prawda?
Prawda T2412
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
#11
Puścić oczko 
0
Znalazłem dwa zdjęcia z mojego Springfield w 2013 roku!   Coool

[Obrazek: eEyBRe5.jpg]


[Obrazek: 3AgoDsN.png]

A tak wyglądał ekran powitalny mojej zmodyfikowanej aplikacji z 2014 r., ech, łezka się w oku kręci...  Crying

[Obrazek: d1Cr7u9.png]
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
#12
0
To był Twój alias? The Witcher?

BTW - czy nadal możesz ustawiać pojazdy na ulicach?
[Obrazek: NOyPz5G.png]
#13
0

  1. Tak  Coool
  2. Nie  T2412
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
#14
0
@macbdotcom, co do ustawiania pojazdów na ulicach to jednak okazało się że od wczoraj mogę.  Winkblink
i  nie tylko na ulicach lecz również na oceanie...

[Obrazek: Rn8sv23.png]

W zasadzie wydaje mi się że mogę ustawiać prawie wszystko prawie wszędzie, ale muszę przejrzeć pliki DLC i trochę poeksperymentować...  Coool
Na zakończenie jeszcze kilka przykładów:

[Obrazek: AnhSjIn.png]



[Obrazek: Dd6QEjq.png]



[Obrazek: 8k44FTs.png]



[Obrazek: RAxCpEp.png]
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości