• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Event "Game of Games"
#1
Donut 
1

Wszystkie pliki graficzne publikowane na forum zawierają obrazki z gry "The Simpsons: Tapped Out" oraz z serialu "The Simpsons". Uważa się, że korzystanie z nich jest dozwolone zgodnie z prawem autorskim Stanów Zjednoczonych.

 


Rozpoczyna się Game of Games! Czas oddzielić bohaterów od dobrze przystosowanych w społeczeństwie. Graj teraz i pomóż Bartowi spełnić jego marzenia o sławie e-sportowej!

The Simpsons: Tapped Out Game of Games jest sto osiemdziesiątą szóstą aktualizacją treści gry i została wydana 12 czerwca 2019 roku! Event jest oparty na odcinku The Food Wife z sezonu 23 oraz na odcinku E My Sports z sezonu 30.

Event będzie podzielony na cztery epizody i potrwa od 12 czerwca do 10 lipca 2019 roku.
Etapy gry będą zatytułowane:
  • E4 No Access Pass
  • Wild Wild Quest
  • Siblings and Sorcery
  • Fourscore and a Halfmonth

[Obrazek: qQsD1VI.jpg]


Nowe postacie

Image Name Cost Unlock image Notes
The Detonator   Unlocks after completing Game of Games Pt. 5.
Dash Dingo   Unlocks after completing Siblings and Sorcery Pt. 2.
Report Card   Unlocks after completing Siblings and Sorcery Pt. 5.
Grief Counselor   Unlocks after completing Fourscore and a Halfmonth Pt. 3.
Stick Up Walrus 75  
Mr. Dirt  
Blocko Angelica Button   Unlocks with Blocko Dungeon Set.

Nowe skórki postaci

Image Name Unlock image Notes
Krustcraft Krusty Unlocks after completing Wild Wild Quest Pt. 2.
General Splattin' Unlocks after completing Fourscore and a Halfmonth Pt. 4.
SmellYaL8r Unlocks with Conflict of Enemies Battle Arena.

Nowe budynki

Image Name Build time Task Notes
E4 Convention Center 6s Give Away Free Deodorant to Attendees Unlocks after completing Game of Games Pt. 1.
Blockoland Block You from Non-Rectangular Life Unlocks after completing Game of Games Pt. 2.
Mapple HQ Alter Human Existence for Cash Unlocks after completing Wild Wild Quest Pt. 1.
Happy Little Elves Farm Enforce Happiness Unlocks after completing Wild Wild Quest Pt. 3.
CoE Championship Arena Host Puppy Bowl in Off-Season Unlocks after completing Fourscore and a Halfmonth Pt. 5.

Nowe dekoracje

Image Name Cost Notes
Earthland Realms Blocko Dragon   Unlocks after completing Game of Games Pt. 3.
Flower Cart of Love   Unlocks after completing Game of Games Pt. 4.
Time Snowboarder Display   Unlocks after completing Wild Wild Quest Pt. 4.
Stormy Island   Unlocks after completing Wild Wild Quest Pt. 5.
Marching Band Arcade   Unlocks after completing Siblings and Sorcery Pt. 1.
Guts of War Statue   Unlocks after completing Siblings and Sorcery Pt. 3.
Furious Fliers   Unlocks after completing Siblings and Sorcery Pt. 4.
Conflict of Enemies Indoor Stage   Unlocks after completing Fourscore and a Halfmonth Pt. 1.
Crowd of Gamers 10 Unlocks after completing Fourscore and a Halfmonth Pt. 2.
Buyable after unlocking it as a prize.
Conflict of Enemies Battle Arena 150 Unlocks SmellYaL8r.
Blocko Dungeon Set 250 Unlocks Blocko Angelica Button.

Niestety, żeby nie było zbyt pięknie czeka nas jak zwykle kilkadziesiąt "odgrzewanych" postaci, skórek, budynków oraz dekoracji z minionych eventów... Nie będę więc ich tu wymieniał, bo większość z was ma je już raczej w swoim Springfield.
Co do rozgrywki to jeszcze nic nie wiem, bo dopiero zainstalowałem nową wersje z App Store.

Happy tapping!

Dodane 12.06.2019 o godzinie 14.30:

No to chyba sobie nie pogram... Najwyraźniej serwery EA znów nie dają sobie rady i są totalnie przeciążone  T2412
 
[Obrazek: AZCkFkC.png]
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
  Odpowiedz
Ostatnie podziękowania:
macbdotcom  Zobacz wszystkie
#2
Puścić oczko 
1
No i udało mi się nareszcie po przeszło 24 godzinach i wielokrotnych próbach instalowania gry na nowo zalogować do gry!!! Idea

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć zawartość

Event jak każdy inny, ten sam schemat, tfurcy w zasadzie nie wnieśli nic nowego, jednym słowem ***** nie urywa...
Chyba że trzeba trochę cierpliwości?  Big Grin
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
  Odpowiedz
Ostatnie podziękowania:
macbdotcom  Zobacz wszystkie
#3
0
Jak się nie ma co się lubi...  Smille
[Obrazek: nrKXX8b.jpg]
  Odpowiedz
#4
0
No, ale jak to "jak się nie ma"? Czekałeś z wypiekami na ten nowy event, a teraz tylko "się lubi co się ma"? Przy "Moms of Springfield" było OK, a teraz już nie?
Nie wiem, jak się to rozwinie, ale sądząc z plików, które tu zamieścił @remoHnospmiS wygląda, że coś tam się jeszcze zadzieje...
Osobiście, z budynków to mam chrapkę jedynie na Mapple HQ, ale pewnie zostawię również E4 Convention Center. Postaci z zasady nie kasuję, a skórek wszak używać przymusu nie ma. Dekoracje zaś - jak prawie zawsze od jakiegoś czasu - równym szeregiem pójdą do schowka Big Grin
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz
#5
0
No dobra, przejrzałeś mnie! Jaram się tym eventem jak Notre-Dame w kwietniu. Sam nie wiem czemu tłumiłem emocje, miast się uzewnętrznić i pierdyknąć fikołka ze szczęścia Big Grin
[Obrazek: nrKXX8b.jpg]
  Odpowiedz
#6
0
Nie, no Wink
Można i tak. Big Grin
Złośliwość, stosowana w umiarze, jest nawet zdrowa. 
Sam cenię sarkazm, ale w tej "rozmowie" daleko nie zajdziemy.
Zresztą - mało tu w ogóle rozmów, więc i każdą ich namiastką należałoby się cieszyć, mam rację?

O evencie samym w sobie - jak mniemam - nic więcej już nie napiszesz? Może i słusznie; ja też w zasadzie napisałem już to co myślę poprzednio. 

Ale, ale - obejrzałem "od dechy do dechy" pierwsze 23 sezony (z następnych po parę odcinków) i nie mogę sobie przypomnieć tego młodzieńca zwanego The Detonator. Czy to jakaś epizodyczna postać z serialu? Czy może ktoś utworzony na potrzeby gry? Ktoś wie?
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz
#7
0
Było trochę sarkazmu, ale chciałem uderzyć w bardziej humorystyczny ton wypowiedzi, nic złośliwego, zapewniam Smile
Co do eventu, ciągle zapominam, że trzeba zaglądać do gry żeby coś tam tapnąć przez tą dłuuugą przerwę jaką zafundowali wcześniej. Parę budynków już mam, później sobie ułożę, zapełnię zielone pola mapki i będzie fajnie Tongue. Takie czasy, że nawet małe zmiany cieszą Smile.
[Obrazek: nrKXX8b.jpg]
  Odpowiedz
#8
0
Niby tak, ale jak dla mnie - żałość  Sick
Nawet dialogi robią wrażenie, że ktoś odwalił pańszczyznę; bez polotu, bez pasji...

Fajnie, że masz nadal możliwości aranżacyjne, bo mnie udusił limit 13K. W najmniej spodziewanym momencie - akurat, kiedy odbierałem "Wyspę burz"... Normalnie nie pozwoliło mi na umieszczenie jej na planszy i musiałem chwilowo załadować ją do schowka.
Lubię przearażowywać moje miasteczko (było to nawet moje główne zajęcie ostatnio Smile ), ale nie lubię, gdy mnie ktoś/coś zmusza do tego.
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości