• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nadchodzi event State of Despair!
#1
Donut 
1

Wszystkie pliki graficzne publikowane na forum zawierają obrazki z gry "The Simpsons: Tapped Out" oraz z serialu "The Simpsons". Uważa się, że korzystanie z nich jest dozwolone zgodnie z prawem autorskim Stanów Zjednoczonych.

 


State of Despair jest 182 aktualizacją treści gry, została wydana 27 lutego 2019 i potrwa do 12 marca 2019.
Aktualna wersja aplikacji to 4.37.5 i jest już do pobrania w App Store. 

Postacie

Image Name Unlock image Notes
Governor Mary Bailey You can trust me, my campaign banner says so! Unlocks after completing State of Mine Pt. 5.
Judge Constance Harm Not sharing your toys is a federal offense! Unlocks with Juvenile Courthouse.

Budynki

Image Name Cost Build time Task Notes
Springfield Mystery Spot   6s Doing God Knows What Unlocks after completing State of Mine Pt. 1.
Juvenile Courthouse 150 Making a Fortune Off Misguided Youth Unlocks Judge Constance Harm.

Dekoracje

Image Name Notes
Museum of Zippers Unlocks after completing State of Mine Pt. 2.
Pot Belly Pigeon Feeder Unlocks after completing State of Mine Pt. 3.
Field Trip Memorial Unlocks after completing State of Mine Pt. 4.
Sky Finger Monument Tapping it taps all buildings in your land with a cooldown of 24 hours.
Unlocks after starting Get to the Point Pt. 2.

Dodane 27.02.2019 o 15:15

Event właśnie wystartował! 

[Obrazek: rwVCsXH.png]

Dodano też 7 pasków rozbudowy terenu: 3 na dole (południowy wschód) oraz trzy na górze (północny wschód), to znaczy 3 paski od oceanu oraz 4 na górze aż do gór oddzielających Springfield od Springfield Heights!  Big Grin
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
Ostatnie podziękowania:
macbdotcom  Zobacz wszystkie
#2
0
Czy dobrze rozumiem? - tapnięcie pomnika "Sky Finger" załatwia tapanie wszystkich budynków? Dobre!
[Obrazek: NOyPz5G.png]
#3
0
Chyba tak! Jeszcze nie sprawdzałem. Z drugiej strony to dla mnie nic nowego, mój mod ma funkcje "auto collect" już od 4 lat  Cool
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
#4
0
Taki to pożyje! Wink
BTW - przydałaby się jeszcze funkcja hurtowego odbierania wykonanych prac (odwrotność do hurtowego wysyłania do pracy przez PUP)
[Obrazek: NOyPz5G.png]
#5
0
Funkcja "auto collect" nie tylko zbiera kasę oraz XP z budynków, zamyka też wszystkie gotowe zadania. 
Wystarczy jedno tapnięcie w jakikolwiek gotowy budynek lub task i mam "pozamiatane" w całym Springfield! Big Grin
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
#6
0
No to u mnie Sky Finger działa nie do końca poprawnie. Rzeczywiście: "zamiata" wszystkie budynki w mieście, ale wiele zadań - choć zakończone (paluch nad głową) - nadal trzeba po kolei "rozliczać".

P.S. Tak, tak - wróciłem do gry! Wink
[Obrazek: NOyPz5G.png]
#7
1
Czyli twój Sky Finger działa zupełnie poprawnie i robi dokładnie to co powinien @macbdotcom Big Grin
Ne ma on nic wspólnego z funkcją "auto collect" w mojej zmodyfikowanej aplikacji...
Jako ciekawostka powiem, że aby go użyć musiałem skorzystać z oryginalnej aplikacji, ponieważ w mojej zmodyfikowanej wersji
Sky Finger nie funkcjonuje i jest tylko dekoracją...  Huh
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
Ostatnie podziękowania:
macbdotcom  Zobacz wszystkie
#8
0
Teraz rozumiem - pomyliłem Twoje "auto collect" z powszechnie teraz dostępnym Sky Finger'em.
W zasadzie można teraz pożałować bazylionów wydanych na upgrade urzędu skarbowego, który umożliwiał zbieranie z wielu budynków na raz na coraz większym obszarze w miarę wydanej forsy na kolejne poziomy.
A w dodatku wyczytałem w necie, iż ludziska skarżą się, że paluch - owszem - czyści wszystkie zadania budynków w mieście, ale nie przybywa od tego ani kasy ani XP. Nie mogę tego potwierdzić, bo czyszczenie zrobiłem na razie tylko raz - dziś rano i nie zwróciłem na to uwagi.
A może ktoś coś zauważył w tej kwestii?
[Obrazek: NOyPz5G.png]
#9
0
Po tapnięciu na Sky Finger'a kasa a i owszem zniknęła znad budynków, wszystko było czyste w mgnieniu oka i nawet miałem jeden level up. Niestety też nie zwróciłem na to uwagi... Jednakże po ponownym zalogowaniu do moda kasa znów wisiała nad budynkami w całym moim Springfield - pomimo tego że przedtem zrobiłem sync.  Huh
Wygląda na to że Sky Finger nie działa tak jak powinien.  Sick

U mnie to wygląda trochę inaczej: po tapnięciu na jakikolwiek budynek gra zamraża się na kilka sekund a następnie kasa i XP "spływają" powoli ze wszystkich stron i są dopisywane do licznika. Trwa to ok. 2-3 minut. 

Co do IRS Building oficjalnie ma on ograniczony (max. level 9) radius zbierania podatków, lecz nie ma problemu tak zedytować odpowiedni plik .xml w aplikacji aby rozszerzyć radius na całe Springfield. Naturalnie mając już "auto collect" nie jest to potrzebne.
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
#10
0
(28.02.2019, 21:26)remoHnospmiS napisał(a): Wygląda na to że Sky Finger nie działa tak jak powinien.  Sick
Dziś rano sprawdziłem u siebie - nawet jeśli coś nie grało na początku, to już działa poprawnie. Przynajmniej u mnie...
[Obrazek: NOyPz5G.png]
#11
0
Teraz dopiero będą mi się poziomy trzaskać jak szalone  Big Grin . Niecałe 5h i też zobaczę, czy u mnie poprawnie działa Smile
[Obrazek: nrKXX8b.jpg]
#12
0
Ja w kwestii formalnej - State of Despair to już event odchodzący. A co dalej? Jakieś tajne przecieki z EA? coś wiadomo? Chyba czas na nowy wątek w "Nadchodzących Eventach", czyż nie? Wink
[Obrazek: NOyPz5G.png]
#13
Puścić oczko 
0
Cierpliwości! Event trwa jeszcze do 12 marca, a moja kryształowa kula na razie milczy Tongue
Teraz na poważnie: EA ma w zwyczaju wydawać nowe eventy w środy luba czwartki, więc nowy event ukaże się prawdopodobnie 13 lub 14 marca. Niestety tak wczesne przecieki są rzadkością, trzeba poczekać aż nowe pliki pojawią się na serwerach EA.
Zazwyczaj dzieje się to 1-2 dni przed rozpoczęciem nowego wydarzenia. Wszystko inne byłoby czystą spekulacją.  Cool
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
#14
0
OK. Rozumiem, że jakiekolwiek wieści to dopiero poniedziałek-wtorek. Czekamy Wink
[Obrazek: NOyPz5G.png]
#15
0
I jak? @remoHnospmiS ? Kryształowa kula ożyła?
[Obrazek: NOyPz5G.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości