• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Universal Studios w Orlando na Florydzie
#1
Puścić oczko 
0
Jak zapewne wiecie w Universal Studios w Orlando na Florydzie od 2013 roku istnieje Springfield, rodzinne miasto Simpsonów, bohaterów kultowego serialu amerykańskiego, który ma wielu fanów i w Polsce.
Jest to jedyne miejsce na świecie, w którym goście mogą chodzić po ulicach Springfield. Spotkać tu można między innymi Klowna Krusty i Pomocnika Boba. Na miejscu będzie można również napić się piwa Duff - tego samego, które Homer z chęcią sączy w Tawernie Moego, zjeść burgera w Krusty Burger czy zajrzeć do Kwik-E-Mart.

Wizytówką nowej, rozległej krainy w Universal Studios jest istniejąca i ciesząca się nadal dużą popularnością przejażdżka The Simpsons Ride. Znajdziemy tu także Kang & Kodos’ Twirl ‘n’ Hurl, atrakcję, która jak podaje park, zabierze nas w międzygalaktyczną przejażdżkę...

Nasz Moderator @macbdotcom był tam na początku tego roku i myślę że opisze nam swoje wrażenia z pobytu w "prawdziwym" Springfield!  Surprised

[Obrazek: Q1z3vZw.jpg]
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
  Odpowiedz
#2
0
Był, ale... w LA.
Tam też jest takie "prawdziwe" Springfield.
Ciągle nie mogę się zebrać w sobie, aby uporządkować zdjęcia.

W dwóch słowach powiem tylko, że akurat ta atrakcja Universal Studios była nieco rozczarowująca.
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz
#3
0
warto wybrać się w takie miejsce? jest to naprawdę taki mocny must see?
Całe życie byłem otyłym w ciele grubasa.
[Obrazek: 6ZLnTie.gif]
  Odpowiedz
#4
0
Wybrać się może i warto, ale tak przy okazji, skoro się już jest w okolicy.
Z jednej strony to całkiem sympatyczne poprzechadzać się wśród budynków znanych z ulubionej kreskówki, ale z drugiej strony - poza tym nie ma tam nic godnego uwagi.
Rodowitych Amerykanów (nawet dorosłych!) mam wrażenie rajcuje spotkanie na ulicy "prawdziwej" Myszki Mickey (jak to już weszło w nawyk, że to jest "TA myszka", a nie "TEN myszek"  Big Grin ) albo Homera Simpsona, ale mnie to trochę śmieszyło.
Ciągle sobie obiecuję, że zrobię porządek z fotkami i wrzucę jakiś foto-reportażyk, ale - mam wrażenie, że znamy to wszyscy Cry  - ten ciągły pośpiech i brak czasu...
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości