Ankieta: Jak oceniasz likwidację Krustylandu?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Długo na to czekałem! Smile
33.33%
1 33.33%
Po zastanowieniu się uważam, że to dobra zmiana (zero podtekstów Wink )
33.33%
1 33.33%
Nie idźcie tą drogą, szanowne EA Tongue
0%
0 0%
Zepsuło mi to zabawę Sad
0%
0 0%
Mam to w... Shelbyville
33.33%
1 33.33%
Razem 3 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Itchy & Scratchy Land
#1
0
Zapewne zauważyliście, że nowy event wymusił likwidację Krustylandu.
Do samego KL miałem na przestrzeni lat stosunek różny... Na początku zdecydowanie negatywny - wchodziłem tam "z musu", dopiero gdy naprawdę musiałem. Potem (jak dostałem wszystko za darmo) narobił mi się tam nieopisany chaos, który do końca pozostał nieuprzątnięty na moim pierwszym koncie.
Drugie konto budowałem od podstaw na zasadzie freemium - powolutku kupowałem kolejne atrakcje, a układ alejek zbudowałem w formie labiryntu do głównej atrakcji KL - rollercoastera. Latami ozdabiałem mój KL i dopieszczałem szczegóły...
A teraz przyszedł koniec. Wprawdzie zapisałem cały KL w formie plastrów poprzez składowanie grupowe, ale już nie umiałem ich odpowiednio poskładać na podarowanym przez EA terenie i... znów zrobił mi się bałagan.
Trochę w myślach pomstowałem na tę wymuszoną zmianę, ale dzisiejszy felietonik ("piątkowy dodatek" Wink ) pewnego blogera od TSTO uświadomił mi, że ten "nowy początek" to nowa szansa na ponowne, może nawet lepsze zaprojektowanie parku rozrywki w naszym kieszonkowym Springfield; doszły nowe możliwości - jak choćby zaaranżowanie stacji kolejki Monorail, włączenie wody pomiędzy atrakcje parku, a nawet przeniesienie części KL w nowe miejsca, jak choćby Squidport.

A jaka jest Wasza opinia na temat tych - jakby nie było: WYMUSZONYCH! - zmian?
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz
#2
0
Moje KL było zrobione, że mucha nie siada. Tak doskonałe, że wcale na nie nie wchodziłem. Wszystko było na swoim miejscu. Szkoda, że trzeba było się go pozbyć, ale teraz przełażenie do KL nie będzie takie upierdliwe (przelogowanie się do "drugiego miasta"). Z drugiej strony aż tyle czasu to nie zajmowało.
[Obrazek: nrKXX8b.jpg]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości