• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pączki
#16
0
Nie próbowałem. Ale wystarczy wyjść z gry czy trzeba się wylogować?
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz
#17
1
Wystarczy wyjść, ale jeszcze w trakcie odliczania.
[Obrazek: nrKXX8b.jpg]
  Odpowiedz
Ostatnie podziękowania:
macbdotcom  Zobacz wszystkie
#18
0
Dzięki! Wróciłem do gry po wielomiesięcznej przerwie i najnormalniej w życiu zapomniałem jak przebiega ścieżka poszukiwania Maggie w moim mieście. Dzięki tej metodzie uratowałem jedno podejście Wink
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz
#19
Puścić oczko 
1
Cieszę się że wróciłeś do gry @macbdotcom, ale czy naprawdę mając obecnie tyle pączków jesteś zadany na codzienne wykonywanie zadania Where's Maggie? Ok, być może sprawia ci ono przyjemność i nie powinienem się wtrącać...  Tongue

Dobrze, dla przypomnienia podam listę budynków na których najczęściej można znaleźć Maggie. W końcu może się też przydać innym graczom!  Big Grin

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć zawartość
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
  Odpowiedz
Ostatnie podziękowania:
macbdotcom  Zobacz wszystkie
#20
0
Bardzo dobrze, że przypomniałeś. Pozwoliłem sobie nawet napisawszy stosowny wątek w miejscu, jak mi się wydaje, do tego odpowiedni, wykorzystać Twoją wiedzę (dodałem też radę Rafała Wink )
A czemu nadal w to gram? A bo ja wiem? A po co w ogóle grać w TSTO? Ja ich po prosu lubię; główną atrakcją są dla mnie dialogi, którymi się delektuję przenigdy ich nie pomijając, drugim aspektem jest możliwość kreowania miasta (to takie wirtualne składanie klocków połączone z rysowaniem i budowaniem zamków z piasku.... dzieciństwo się przypomina Wink ), a trzecią wartością jest swoiste wyzwanie - pewnie to chcieli pobudzić twórcy gry dając możliwość porównywania swoich dokonań z kreacjami innych oraz wprowadzając elementy współzawodnictwa (jak choćby tabela "osiągnięć" w SH)
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości