• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Haw-Haw Land
#1
0
Domyślam się (bo na filmie nie byłem), że ten odcinek nawiązuje do niedawnego hitu z Hollywood -  La La Land
Ale ja nie o treści, a o zawartości sklepiku w grze.
Wraz z "The Buck Stops Here" pojawiło się miejsce w sklepie odnoszące się do tego eventu, ale... do dziś jest puste! O co chodzi?
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz
#2
0
(13.01.2018, 09:59)macbdotcom napisał(a): Domyślam się (bo na filmie nie byłem), że ten odcinek nawiązuje do niedawnego hitu z Hollywood - La La Land.

To dobrze się domyślasz!  Thumbsup

Pokaż zawartośćUkryta zawartość:

Jeśli jeszcze nie oglądałeś, odcinek jest już do pobrania w dziale ⇒ Najnowsze odcinki do pobrania!   Coool
 
(13.01.2018, 09:59)macbdotcom napisał(a): Ale ja nie o treści, a o zawartości sklepiku w grze.
Wraz z "The Buck Stops Here" pojawiło się miejsce w sklepie odnoszące się do tego eventu, ale... do dziś jest puste! O co chodzi?

To trochę dziwne...  Huh  Na początku wydarzenia w sklepie pojawiły się dwa panele! Panel "The Buck Stops Here" był pełny od początku tzn. od 3 stycznia, natomiast panel "Haw-Haw Land" zapełnił się dopiero 8 stycznia. Nie wiem co jest powodem pustego sklepiku w twoim Springfield?
Zajrzyj może tu  Mini Event "The Buck Stops Here" oraz "Haw-Haw Land" epizod tie-in, tam jest opis całego eventu.
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
  Odpowiedz
#3
0
Visible Man był chyba dostępny od razu i oczywiście go umieściłem. Zgrałem cały wątek, ale co jeszcze było w tej zakładce?
Jak sam piszesz "Panel "The Buck Stops Here" był pełny" - tu zgoda. Sporo tam kupiłem, a i sporo tam zostało w mojej grze.
Inaczej jest z drugim okienkiem. Ale albo coś przemknęło i kupiłem to machinalnie z rana nie zauważając z jakiej zakładki sklepu pochodzi, albo nic tam do dziś się nie pojawiło.
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz
#4
0
Tak wyglądał sklep "The Buck Stops Here" pierwszego dnia rozgrywki, tzn. 3 stycznia:

Pokaż zawartośćUkryta zawartość:

Natomiast sklep "Haw-Haw Land" był pusty aż do poniedziałku 8 stycznia i wtedy pojawił się tam STEM Conference Hotel wraz z Brendan‛em Beiderbecke:

Pokaż zawartośćUkryta zawartość:

Pozostałe budynki oraz postacie możesz zdobyć wykonując zadania z panelu rozgrywki który jest dostępny do 16 stycznia:

Pokaż zawartośćUkryta zawartość:
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
  Odpowiedz
#5
0
No to sprawa rozwiązana. W poniedziałek rano - gdy odpaliłem grę - dostałem chyba info o owym combo i od razu go kupiłem (oglądałem już wcześniej odcinek i wiedziałem czego się spodziewać po zestawie). Później (gdy zrobiłem poranne porządki) zajrzałem (jak zwykle od kilku dni) do nadal pustego sklepiku. I ta pustość utrzymuje się do dziś. Rozumiem, że przez krótką chwilę był tam zestaw STEM + Brendan, ale ja tej chwili nawet nie zauważyłem - stąd moje przekonanie, że ta część sklepiku była zawsze pusta.
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości