• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieża Eiffela
#1
0
Póki co, skoro jest nas tu na razie garstka, pozwolę sobie pogadać o "pierdułce". Tak się składa, że wśród moich "sąsiadów" są wszyscy, którzy kiedykolwiek choć raz Wink odezwali się na tym forum. Mam na myśli Remoha, Kshychopata (Kshychopatę Big Grin ?) i Ramzesa.
Wszyscy mamy w swych miasteczkach Wieżę Eiffela. U dwóch (Krzych i Ramzes) na szczycie wieży jest flaga Francji, u dwóch (Remoh i ja) tej flagi nie ma. Dodam, że nie ma jej u mnie od niedawna; kiedyś z całą pewnością była. Twierdzę tak stanowczo, gdyż już od początku pojawienia się tej dekoracji zauważyłem, że u niektórych wieża zwieńczona jest flagą, a u niektórych nie.
Czy ktoś ma pomysł, czemu tak jest?
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz
#2
0
Nie jest to problem techniczny, jest to raczej związane z rozgrywka i dlatego ten post przeniosłem do tego tematu.
Flaga (lub biały gołąb) pojawia się (losowo) na Wieży Eiffel podczas 2-godzinnego zadania Skinnera "Take an Educational Tour"   Cool   

[Obrazek: zYvidoB.png]

A tak wygląda francuska flaga na Wieży Eiffel:

[Obrazek: 3sug4sJ.png]
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
  Odpowiedz
#3
0
OK. Być może rozwinięta flaga pojawia się podczas tego zadania (teraz nie sprawdzę, bo mój Skinner jest zajęty, a nie mam w zwyczaju przyspieszania zadań za pączki Wink ), ale mi chodzi o flagę zwiniętą - a taką kiedyś posiadałem na maszcie wieży i już od jakiegoś czasu nie mam... Chodzi o sytuację jak w Sądzie Najwyższym; tam zwinięta flaga jest zawsze, a rozwija się, gdy ktoś ma tam zadanie. Podobnie jest zresztą w kilku innych lokacjach.
Wieżę Eiffela sprawdzę na moim drugim koncie, gdzie zaglądam rzadziej i być może (a nawet na pewno! Smile)Skinner tam jest wolny.


Ze znikaniem elementów, na które nie mam wpływu, mam jeszcze jeden problem, ale opiszę go w osobnym poście.
Raz zniknął mi Mr. Teeny i musiałem interweniować w EA. Problem, po długim sprawdzaniu i wypytywaniu o szczegóły, w końcu załatwili, ale akurat na zniknięcie małpki mam teorię wyjaśniającą.
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz
#4
0
Cytat:ale mi chodzi o flagę zwiniętą - a taką kiedyś posiadałem na maszcie wieży i już od jakiegoś czasu nie mam...

Tak było tylko w czasie trwania eventu...
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
  Odpowiedz
#5
0
Pozwolę sobie nie zgodzić się z powyższym.
A oto dowód:
[Obrazek: qRoPq7E.png]

i

[Obrazek: MHd2UHq.png]

Oba zrzuty zrobione dziś, a pochodzą z dwóch różnych kont.
Na jednej z wież jest zwinięta francuska flaga, a na drugiej jej nie ma.
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości