• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zapraszam!
#16
0
Zapraszam do siebie. Gram już 4 lata.pawelgryci165

(13.10.2018, 19:30)monia13 napisał(a): jestem nowa ale zapraszam
br_perfekt931

poszło zaproszenie Smile do zoba
  Odpowiedz
#17
0
Mała aktualizacja. Wprawdzie konta "ramczak" i "macbdotcom" zapewne nadal istnieją w grze, to jednak zapraszanie mnie nie ma obecnie sensu - od ładnych kilku miesięcy nie zaglądam do TSTO. Chętnie natomiast oglądam (zwłaszcza stare) odcinki The Simpsons i chętny jestem zawsze do rozmowy na każdy temat z nimi związany.
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz
#18
0
Zapraszam serdecznie! nick: slepyforevee  Big Grin
  Odpowiedz
#19
0
Jeszcze pół roku temu chętnie bym skorzystał, ale zarzuciłem granie i jedyny mój kontakt z TSTO jest to forum. Nie zarzuciłem jednak oglądania serialu.  Tongue
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz
#20
0
Witam, jesli ktoś chętny zapraszam do mnie Smile nick: Storrada
[Obrazek: fapW9sj.jpg]
  Odpowiedz
#21
0
Jako że wróciłem do gry - zapraszam: macbdotcom Wink
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz
#22
0
Zapraszam: Herostatos
  Odpowiedz
#23
0
Serdecznie zapraszam.

Chrups00

Nie mam jeszcze nikogo w znajomych. Gram od września albo sierpnia, level 48 ale z questami jeszcze jestem trochę przed 48 (nie mam jeszcze nawet Patty i Selmy xd). A moje miasteczko może budzić kontrowersje, bo budynki ze Springfield Heights są w w normalnym Springfield, a na miejscu Springfield Height są lasy i Krustyland :-P.
  Odpowiedz
#24
0
(07.11.2020, 17:42)StajennyObornik napisał(a): Serdecznie zapraszam.

Chrups00
 
Zaproszenie poszło!
Ciekaw jestem tych twoich rewolucji urbanistycznych. Rozumiem, że jeziorko przesunąłeś, by spółdzielcze punktowce stały sobie wśród zieleni? Big Grin
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz
#25
0
Ok, przyjąłem. Jeny, potężne to Twoje Springfield, aż mi się telefon tnie xd. Od kiedy grasz?
  Odpowiedz
#26
0
No... nie pamiętam. Ale idzie to ustalić - wtedy był event z roślinami-mutantami...

Edit: znalazłem - 2015 Terwilliger Event

Odwiedziłem Cię; łezka w oku - wróciły wspomnienia, gdy odkrywało się każdy nowy element Wink

Zauważyłem, że postawiłeś kilka Kwik-E-Martów. Wiem, wiem - można na nich zarobić, ale osobiście nie widzę sensu w stawianiu ich w różnych zakątkach miasta. W końcu jest tylko jeden Apu, a więc i KEM powinien być jeden.
Można natomiast je "uprawiać" - znajdujesz wolne miejsce, budujesz tyle, na ile starczy Ci kasy, zbierasz gdy wyrosną, a potem je odsprzedajesz. Kasa wprawdzie po części ucieka, ale zarabiasz XP, co daje Ci awans!
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz
#27
0
Tak, Kwik E-Mart-ów mam nawet jeszcze parę w schowku, ekwipunku czy jak to tam się nazywa. Mniej więcej jak miałem te powielacze expa x5 to nakupowałem ich sporo, bo za wybudowanie dostaje się jak wiesz ogromną ilość XP. Efektem jest to, że teraz mam poziom 49, a robię questy niektóre jeszcze z 30, to nie był dobry pomysł. Chociaż Selmę już za jakieś kilkanaście godzin powinienem mieć, przygotowałem sobie już nawet teren pod te ich apartamenty, czekam aż mi paru niewol...znaczy się mieszkańców skończy prace 24h, bo na razie mi brakuje na budynek Patty i Selmy kasy.
Można farmić z tych sklepów oczywiście, ale ja nie lubię jak budynki są tak obok siebie położone, sklepy by źle wyglądały, Brown house jeszcze ujdzie bo on wygląda jak domek letniskowy, ale nie chciałbym mieć w mieście trochę nierealnych rzeczy, dlatego też ograniczam rzeczy typu budynki z halloween do minimum. Do farmienia wolę używać Boba, czyli wchodzę na Other Springfield klikam na Slideshow Boba, wychodzę, wracam i klikam znowu, zawsze jest w tym samym miejscu, daje to około 200$ na minutę, nie jest tak źle, zwłaszcza dla początkującego gracza. 

Co do nieścisłości - pełna zgoda, też miałem na początku takie hmmm no Kwik-E Mart powinien być jeden, ale pomyślałem że w sumie powiedzmy, że to taka ichniejsza żabka i dałem je tak co kilka przecznic  Big Grin ​​​​​​.
  Odpowiedz
#28
0
(08.11.2020, 06:01)StajennyObornik napisał(a): Tak, Kwik E-Mart-ów mam nawet jeszcze parę w schowku, ekwipunku czy jak to tam się nazywa. ...
Można farmić z tych sklepów oczywiście, ale ja nie lubię jak budynki są tak obok siebie położone, sklepy by źle wyglądały, Brown house jeszcze ujdzie bo on wygląda jak domek letniskowy, ale nie chciałbym mieć w mieście trochę nierealnych rzeczy, 

Dlatego poletko do uprawy KEM (moim zdaniem oczywiście) powinno stać gdzieś na uboczu. Stawiasz i estetykę burzy Ci tylko widok budujących się fundamentów. Gdy wyrosną, to natychmiast je zbierasz, sprzedajesz i... "sadzisz" nowe Wink
Ale w tym pomocnym Ci będzie:
[Obrazek: FKUdfCQ.png]

I włącz go na 10 dni. Zwrot poniesionych kosztów gwarantowany, ale przy sporych przychodach; nie pamiętam, czy na Twoim etapie jest to już opłacalne, choć wystarczy zarabianie ok 4 pączków dziennie, by wychodzić na swoje i osiągać zysk - każda ilość powyżej to już dobry zwrot z inwestycji.

Brown house rzeczywiście dość nieźle pasują na "osiedle".
 
Cytat:... Selmę już za jakieś kilkanaście godzin powinienem mieć, przygotowałem sobie już nawet teren pod te ich apartamenty, czekam aż mi paru niewol...znaczy się mieszkańców skończy prace 24h, bo na razie mi brakuje na budynek Patty i Selmy kasy.

I bardzo dobrze, że czekasz. Gdy już dostaniesz darmowe [Obrazek: qA6JD9W.png], to też nie przyspieszaj gry - to faktycznie odbierze Ci cały fun.
 
Cytat:Do farmienia wolę używać Boba, czyli wchodzę na Other Springfield klikam na Slideshow Boba, wychodzę, wracam i klikam znowu, zawsze jest w tym samym miejscu, daje to około 200$ na minutę, nie jest tak źle, zwłaszcza dla początkującego gracza. 

A wiesz, że chyba nie znam tej metody? Od dawna zresztą nie wchodzę na Other Springfield... Po sąsiedzku też nie zaglądałem, ale teraz mam do kogo! Wink Takie wizyty też chyba dodają XP.
 
Cytat:Co do nieścisłości - pełna zgoda, też miałem na początku takie hmmm no Kwik-E Mart powinien być jeden, ale pomyślałem że w sumie powiedzmy, że to taka ichniejsza żabka i dałem je tak co kilka przecznic  Big Grin ​​​​​​.

Tak. KEM to taka Żabka - dobre porównanie Wink Ale ja się upieram przy swoim: Ein Springfield, Ein Apu, Ein KEM!
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości