• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zapraszam!
#1
Puścić oczko 
0
zapraszam do zapraszania! kshychopat718
[Obrazek: O3fo7fa.jpg]
  Odpowiedz
#2
0
Witaj Krszyśku,
próbowałem Cię odszukać poprzez grę (kshychopat718), ale EA nie znalazło takiego użytkownika...
Nadal jesteś w grze?
Jeśli tak, to spróbuj mnie zaprosić (macbdotcom), a ja wtedy umieszczę Cię na liście sąsiadów.
Pozdrawiam i do zobaczenia w wirtualnym Springfield Smile
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz
#3
0
I co? Bez odbioru?  Huh
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz
#4
Puścić oczko 
0
Wyciąłem kilka "martwych dusz" (takich, którzy nie logowali się od tygodni) i zrobiło się miejsce dla nowych. W takich razach na ogół wystarczył jeden wpis na tstoaddicts, a setka sąsiadów uzupełniała się w ciągu kilku godzin...
Tym razem stawiam na nasze polskie forum!  Rolleyes
Co z tego wyniknie? Zobaczymy  Dodgy

Mój nick na EA to macbdotcom
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz
#5
0
Dalej "bez odbioru"?
Halo kshychopat718! Tu Ziemia!
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz
#6
0
Czemu nie skorzystałeś z wcześniejszych zaproszeń? Wysłałem zatem swoje do ciebie.
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz
#7
0
kolego macbdotcom, my jesteśmy sąsiadami jeszcze od czasów starego forum, dlatego nie możesz mnie znaleźć Smile (i to na twoich dwóch kontach)
Też ostatnio usunąłem kilka trupów, wiec miejsca mam w bród.

Ramzes - poszło zapro
[Obrazek: O3fo7fa.jpg]
  Odpowiedz
#8
0
Wszystko się zgadza. Wprawdzie konto "ramczak" odwiedzam rzadko, za to konto "macbdotcom" jest w codziennym użyciu. Zachęcam do desantowania prawników - staram się czyścić z nich miasto kilka razy dziennie, zatem i Ty miałbyś z tego korzyść Wink

BTW - jeśli masz jakichś znajomych ze starego forum, to może ich tu ściągnij; ciągle to miejsce nie może porządnie ruszyć. A szkoda... remoH sporo pracy (i serca) w to włożył....
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz
#9
0
Cześć wszystkim, widzę że nie jest nas tu zbyt dużo, mimo wszystko zapraszam do znajomych, Parzych73. Beer
  Odpowiedz
#10
0
Zapraszam w grze - YAGIW
  Odpowiedz
#11
0
Ja też.
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz
#12
0
rafal54396953

Chyba czas uaktualnić sąsiadów, większość jakby porzuciła swoje miasta  Nothingtosay
[Obrazek: nrKXX8b.jpg]
  Odpowiedz
#13
0
@rafal54396953 
Zapraszam do siebie: "macbdotcom"
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz
#14
0
Gra zamulila mnie I moich sąsiadów  Sporo z nich to miasta warzywa. Ja sam miałem pół roku przerwy ale wróciłem  Więc nie marudzić tylko mnie zapraszać  Cool  kshychopat718
[Obrazek: O3fo7fa.jpg]
  Odpowiedz
#15
0
jestem nowa ale zapraszam
br_perfekt931
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości