• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
D'oh!!!
#1
0
Cześć, 
Jestem fanem Simpsonów od kilku lat, ale nigdy nie widziałem wszystkich sezonów bo nie mogę znaleźć działającej strony z odcinkami, dlatego założyłem konto na tym forum, może ktoś dopomoże. Amen
  Odpowiedz
#2
0
[Obrazek: nxzw6m8.gif] [Obrazek: MR0F10S.gif]
 
Ekipa Forum Simpsonowie wita @kawakawa jako nowego Użytkownika!
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
  Odpowiedz
#3
0
(05.10.2020, 16:52)kawakawa napisał(a): ...może ktoś dopomoże. Amen

Może. A których sezonów/odcinków szukasz? Które już znasz?

A tak w ogóle, to witaj Smile
Parę słów o sobie napiszesz? Czy też RODO?
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz
#4
0
(05.10.2020, 16:52)kawakawa napisał(a): ...nigdy nie widziałem wszystkich sezonów bo nie mogę znaleźć działającej strony z odcinkami, dlatego założyłem konto na tym forum, może ktoś dopomoże...

Witaj na forum @kawakawaBig Grin Niestety tutaj nikt ci nie pomoże w znalezieniu działającej strony z odcinkami, ponieważ jest to niezgodne z Regulaminem ogólnym Forum: Punkt 3W postach, profilach, awatarach i sygnaturach nie można zamieszczać treści3.9 - "Treści dotyczących nielegalnego oprogramowania komputerowego i własności intelektualnej (np. filmów i muzyki) oraz podawania linków ułatwiających ich pobieranie lub oglądanie filmów online."

A teraz dobra wiadomość! Na forum znajdziesz dział ⇒ Najnowsze odcinki do pobrania!, który zawiera odcinki sezonów 30, 31 oraz 32! Część odcinków posiada autorskie napisy PL tłumaczone przez naszego Moderatora @macbdotcom.

Natomiast w dziale ⇒ Archiwum znajdziesz odcinki sezonów 28 i 29.
Niestety nie planujemy wrzucania na forum starczych odcinków...

Mimo wszystko życzę miłej zabawy na naszym Forum!  Big Grin
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości