• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EA zapowiedziało 2 nowe eventy!
#1
Pytanie 
0
The Simpsons: Tapped Out Game of Games będzie kolejną 186 aktualizacją treści gry. Data wydania, format i treść niestety pozostają jak na razie nieznane... Zwiastun nowego eventu ukazał się 28 maja na oficjalnej stronie gry na ⇒ Facebooku.

W tej samej wzmiance na Facebooku zapowiedziano kolejną 187 aktualizacje treści gra pod roboczym tytułem Flanders Family Reunion. Oczywiście i tutaj data wydania, format i treść aktualizacji pozostają nieznane...

Po pierwsze Game of Games. Wiele osób myśli że event będzie miał coś wspólnego z serialem Gra o tron, biorąc pod uwagę popularność serialu. Niestety są to tylko domysły i tak naprawdę nie wiemy o co chodzi. Moim skromnym zdaniem zapowiada się znów jakiś mini-event wykorzystujący elementy z eventu The SerfsonsHuh
Oczywiście mogę się mylić, chociaż z perspektywy ostatnich miesięcy EA lubi się bawić w recycling.  Big Grin

A co z eventem Flanders Family Reunion?  Być może będzie to znów jakiś mini-event z "odgrzewanymi" elementami albo naprawdę jakieś wielkie wydarzenie z dużą ilością Flandersów?

W obu przypadkach, dzięki tym (i może przyszłym) aktualizacjom, miejmy nadzieję, że EA przywróci znów jakieś ciekawe elementy do gry. Na przykład w stylu eventu Clash of Clones (gdzie trzeba było się bronić i atakować sąsiadów). To były ciekawe elementy rozgrywki, które utrzymywały graczy w grze dłużej niż… bezmyślne "tapanie" w ekran i wykonywanie bezsensownych zadań. Myślę, że cała społeczność TSTO czeka z utęsknieniem na jakąś wyjątkową aktualizację i miejmy  nadzieję, że EA w końcu zrobi coś sensownego po dłuuugiej przerwie... 

Cóż, pożyjemy, zobaczymy! 

I oczywiście, jak zawsze… kiedy będę miał jakieś konkretne informacje dotyczące nadchodzących aktualizacji dam Wam znać!  Cool

[Obrazek: WIaqSqs.png]
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
  Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
EA zapowiedziało 2 nowe eventy! - przez remoHnospmiS - 01.06.2019, 23:33

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości