• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niewidoczne "daily actions"
#1
0
[Obrazek: E9t651D.jpg]

Hej.
Mam taki problem, że już jakiś czas temu upłynęło 24h od mojego ostatniego "plądrowania" zaprzyjaźnionego Springfield, ale tym razem nie pojawiają się ikonki tych "napiwków" (lepszego tłumaczenie taxes, chyba nie mam xd) mimo, że w lewym górnym rogu jest napisane, że mam 3 "daily actions". Klikanie w miejsce gdzie ikonki powinny być też nie daje żadnego rezultatu.
Nie mogłem znaleźć w necie rozwiązania, ktoś wie czy da się coś z tym zrobić?
  Odpowiedz
#2
0
Też mam tak czasem - chodzę po odwiedzanych miastach i nie mogę znaleźć żadnej akcji (choć - jak Ty u mnie na załączonym obrazku - mam 3/3 wolne moce). Myślałem, że to się dzieje wówczas, gdy trafię na misto, w którym właściciel sam zebrał wszystkie fanty z budynków, ale to nie tłumaczy chyba, dlaczego nie mogę choć pomalować sprayem wyznaczonych do tego obiektów...

Przy okazji: jeśli jedyną opcją u mnie jest "wandalizm" Wink - nie krępuj się, ja i tak posprzątam, nic mi nie ubędzie, a Ty swoje punkty zyskasz.
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz
#3
0
(10.11.2020, 05:12)macbdotcom napisał(a): Przy okazji: jeśli jedyną opcją u mnie jest "wandalizm" Wink - nie krępuj się, ja i tak posprzątam, nic mi nie ubędzie, a Ty swoje punkty zyskasz.

Nawet jakbym chciał, opcji wandalizmu też nie ma  Big Grin . Co ciekawe zniknęło mi to teraz też na Other Springfield, domyślam się, że pomogłoby odinstalowanie i zainstalowanie ponownie jak to już wiele razy bywało, ale to tak długi proces, że mi się nie chce, trudno. Trzeba rozwiązać starą sprawdzoną metodą, czekać a może się samo naprawi.
  Odpowiedz
#4
0
(10.11.2020, 11:44)StajennyObornik napisał(a): ...czekać a może się samo naprawi. 

U mnie to podziałało Smile
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości