• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ulubiony sezon
#1
0
(Mam nadzieję, że nie przesadzam z ilością tematów na jeden dzień xd)

Odcinki, odcinkami, ale jaki sezon uważacie za najlepszy jako całość?

Moim ulubionym (wiem kontrowersyjna opinia xd) jest sezon 10. Praktycznie bez słabych momentów wg. mnie, ciekawe pomysły, masa gagów i świetny, świetny klimat. To co charakterystyczne dla tego sezonu to swego rodzaju monotematyczność, to jest w sumie w kółko to samo, ale to mi sie bardzo podoba. Podoba mi się też to jak dużo odcinków w tym sezonie dzieje się na drodze (dwa są nawet stricte związane z jazdą samochodem). Z tego sezonu pochodzi też mój ulubiony Treehouse. 
Zaraz po 10 jest sezon 8 i sezon 6, to są też bardzo dobre sezony, pełne niezapomnianych odcinków i gagów.
  Odpowiedz
#2
0
Zazdroszę pamięci. Mnie te wszystkie sezony się mieszają - nawet tytuł odcinka nierzadko nic mi nie mówi; dopiero jakiś fragment odblokowuje pamięć. 
A propos sezonu 10. Czy to w tamtym THoH był filmik z klonami Homera? To jeden z moich najulubieńszych Big Grin
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz
#3
0
Nie, klony Homera to był treehouse of horror XIII z 14 sezonu, faktycznie dobry. IX jest chyba najbardziej znany z segmentu ze Zdrapkiem i Pocharatką, jak Lisa i Bart zostali "wciągnięci" do ich kreskówki.
  Odpowiedz
#4
0
Muszę sobie odświeżyć.
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości